0322 456 08 51-52

spn@spnagro.com

   Neden SPN Agro?

 

  • 20 yılın üzerinde deneyim;

Firma ortaklarımız, Çukurova Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bitki Koruma bölümünden mezun olup, bölgemizde 1995 yılından bu yana sektörde tarımsal ilaçlama & gübreleme, satış & teknik alanlarda oldukça deneyim sahibidirler. Bu deneyim ve bilgiler, bünyemize katılan personel kadrosu ile paylaşılarak günden güne artmaktadır.

  • Alanında uzmanlaşmış teknik ziraat mühendisleri;

SPN Agro bünyesinde Adana Merkez, Mersin, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde görev yapan ziraat mühendislerimiz, spesifik ürün gruplarında tecrübe sahibi olmanın yanı sıra, çiftçilere arazide teknik bakımı sağlayabilmektedir.  Ekimden hasata kadar geçen süreçteki desteğimizle çiftçimize daha verimli üretim sağlayabilmek için çalışmaktayız.

  • Tamamı lisanslı ve tescilli ürün portföyü;

SPN Agro ve Humagro ürünlerinin marka tescili firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce düzenlenen tescil ve onaylı etiket örnekleri yer almaktadır. Bütün bu belgelere web adresimizden kolayca ulaşılabilmektedir.

  • Dürüst, güvenilir ve sürdürülebilir tarım;

Firmamız, çiftçilerimizin ihtiyacını tespit edip, en uygun bitki besleme programlarıyla yol almaktadır. Sonuçta elde edilen verim ile sürdürülebilir tarım sağlanmaktadır. Çiftçi ve bayilerle aramızda oluşan güven sürdürülebilir tarımın temel taşıdır.

  • Yurt içinde ve yurt dışında deneyimli danışmanlar;

Firmamız hem yurt içinde hem yurt dışında, narenciye, meyve bahçeleri, sebze, bağ, sera, ceviz ve badem konularında oldukça deneyimli danışmanlar ile çalışmaktadır.

  • Tarımsal üretim eğitimleri;

Her yıl Amerika ve Avrupa’da düzenlenen konferans ve eğitimler tarımdaki yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktayız.  Böylelikle bayi ve çiftçilerimiz ile birlikte teknolojik üretim yöntemlerini takip etmekteyiz.